21.10
ДИТЯЧИЙ САДОК
1.ЗАНЯТТЯ:ХУДОЖНЬО-ПРОДУКТИВНА ДІЯЛЬНІСТЬ (МУЗИЧНА)
ПРОДОВЖУЄМО ВИВЧАТИ ПІСЕНЬКУ "ОСІНЬ,ОСІНЬ ВЖЕ ПРИЙШЛА "
Музично-дидактична гра "Теремок"
2.ЗАНЯТТЯ:РОЗВИТОК МОВЛЕННЯ І КУЛЬТУРА СПІЛКУВАННЯ (НАВЧАННЯ ЕЛЕМЕНТІВ ГРАМОТИ )
ТЕМА:ГОЛОСНІ ТА ПРИГОЛОСНІ ЗВУКИ
Заняття з грамоти «Голосні та приголосні звуки.
Звуковий аналіз слів»
Мета: розвивати слухову увагу, фонематичний слух; виховувати зацікавленість до
занять і бажання вчитися; закріпити знання про голосні та приголосні звуки,
вміння проводити звуковий аналіз трьох фонемних слів, використовуючи схеми та
нейтральні фішки, закріплювати уявлення про речення.
Обладнання: демонстраційні картки, індивідуальні
картки з схемами трьох фонемних слів, нейтральні фішки для позначення звуків.
Хід заняття
1.
Загадка:
Тонесенький хлопчик
Та й заліз у стовпчик.
І де носом поведе –
Там заміточку кладе.
(олівець)
2.
Повторення
матеріалу
Який перший звук у слові олівець?
Який це звук? Чому ви думаєте, що це голосний?
Які ще голосні є у цьому слові? Які ви ще знаєте голосні, назвіть їх.
Назвіть слова, що починаються на звук
[o]
3.
Скоромовка:
Бобер на березі з бобренятами
Бублики пік.
Який звук повторюється найчастіше?
Який це звук? Чому ви думаєте, що це приголосний?
Які ще приголосні ви знаєте? назвіть їх.
Назвіть слова, що починаються на звук
[б], в кінці, в середині.
4.
Дидактична гра
«Доповни речення»
Називаю слово, діти повинні скласти з ним кілька речень.
5.
Гра «Хто
більше» (розгляньте картки і назвіть слова в який є звук [с], [м], [а], [р], [к]. )
6.
Індивідуальна
робота – звуковий аналіз трьох фонемних слів.
7.
Робота в
командах з картками
(допоможіть мурасі дійти до своєї домівки. Запам’ятайте, що її вороги – ті
тварини, у назвах яких є звук [у]. З’єднайте потрібні крапки.)
8.
Підсумок
заняття. Що вам сподобалось на занятті? Під час виконання яких завдань у вас
виникали труднощі?
Будуємо вантажівку з конструктора
КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ
Комментариев нет:
Отправить комментарий