04.11
ДИТЯЧИЙ САДОК 1.ЗАНЯТТЯ:ХУДОЖНЬО-ПРОДУКТИВНА ДІЯЛЬНІСТЬ (МУЗИЧНА)
ПРОГРАМОВІ ЗАВДАННЯ
-ВЧИТИ НОВІ ТАНЦЮВАЛЬНІ РУХИ
-ЗАКРІПИТИ ЗНАННЯ ПІСНІ "ОСІНЬ, ОСІНЬ ВЖЕ ПРИЙШЛА "
Музично-дидактична гра
2.ЗАНЯТТЯ:РОЗВИТОК МОВЛЕННЯ І КУЛЬТУРА СПІЛКУВАННЯ. ЕЛЕМЕНТИ ГРАМОТИ
Тема
: «Тверді приголосні звуки»
Мета
: Формувати знання про те, що приголосні звуки можна поділити на тверді та м’які; спонукати дітей до
самостійного пошуку шляхів виконання завдання; учити виконувати звуковий аналіз
слів; користуватися відповідними фішками; закріпити вміння добирати слова із
заданим звуком, складати схеми речень , розвивати дрібну моторику пальців рук,
фонематичний слух, виховувати інтерес до навчання.
Матеріали:
предметні картки, фішки для позначення голосних та приголосних звуків, олівці,
картинки – схеми для розвитку дрібної моторики пальців рук.
Хід заняття
І.
Організаційна частина.
Психогімнастика
«Лагідне сонечко»
Зазирнуло сонечко у
наше віконечко.
Промінець з порога
стрибнув на підлогу.
А з підлоги – на
дітей, почав жартувати:
Ось на носику вже
він, а тепер на щічках.
А тепер на ножки сів й по кімнаті полетів
полетів.
Діти, до нас
завітало багато гостей, давайте привітаємо їх і подаруємо сонячні поцілуночки.
ІІ. Основна
частина.
-
А чи
любите ви казки? Чому?
Діти. У них добро завжди перемагає зло.
-
Яким стає
настрій у людей, коли вони зустрічаються з казкою?
1. Презентація казки про приголосні звуки.
Кожному із вас сонячний зайчик подарував дзеркальце.
Вам потрібно вимовити звуки і уважно дивитися у дзеркальце на ротик, які перешкоди заважають вільно проходити
повітрю при вимові приголосних звуків.
2.Індивідуальна робота із дзеркальцем.
Повідомлення теми заняття.
3.Презентація фішки твердого приголосного
4.Дидактична гра «Приголосний – голосний»
Мета:учити
розрізняти приголосні та голосні звуки.
5. Фізкультхвилинка
Дидактична
гра «Карусель»
Мета:
закріпити знання про приголосні звуки.
Діти стають
колом, один із них тримає м’яч.
- Приголосний звук називай та м’яч по колу передавай.
6.Дидактична вправа «Добирай слова» (вик. «Мікрофон»)
Мета: Продовжувати вчити дітей добирати слова із
заданим звуком.
Сонячний зайчик приготував вам загадки, але писати він
не вміє, тому їх намалював . Спробуйте скласти загадку за таблицею.
7.Дидактична гра «Запиши слова звуковими фішками»
Мета: учити виконувати звуковий аналіз слів
користуючись відповідними фішками.
Рак. Сова.
8.Що, продовжуємо грати? Будемо речення складати.
Речення я
починаю, а ви слово додавайте.
Діти, звісно,
вчаться в ….(школі).
А комбайн
працює в….(полі).
Ми лікуємось
в ….(лікарні).
А стрижемось
в….(перукарні).
Ліки беремо
в……(аптеці).
А книжки в
…..(бібліотеці).
Речення добре
склали.
Але схем не
записали.
Швидко
конвертики беріть,
Схеми речень
викладіть.
9.Дидактична вправа «Запиши схему речення» (вик.
«Мікрофон»)
Мета:
вправляти в умінні викладати схему речення, знаходити довгі та короткі слова.
Настала
осінь.
Діти пішли в ліс .
Петрик назбирав повний кошик грибів.
Пальчикова вправа : «Дощик»
Дощику, дощику,
Припусти, припусти,
Та на наші капусти.
Відром, цебром,
Відерцем, реберцем.
Письмо ліній за зразком.
ІІІ. Підсумок заняття.
Ось
скінчилась наша гра.
Вам
цікаво, дітвора?
А
тепер скажіть мені,
Що
сподобалось, що – ні.
3.ЗАНЯТТЯ:ЛОГІКО-МАТЕМАТИЧНИЙ РОЗВИТОК НА ОСНОВІ КОНСТРУЮВАННЯ ТЕМА:ВАНТАЖІВКА
КОНСТРУЮВАННЯ З КАРТОННИХ КОРОБОК
Комментариев нет:
Отправить комментарий